Paieška
Neseniai ieškota
Populiarūs paieškos rezultatai
anglu
projektų valdymas
excel
Ieškoti

Svetainėje naudojami slapukai

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume Jūsų patirtį šioje svetainėje.
Inžinerija ir inžinerinės profesijos
Pažintinis suvirinimo darbų kursas
UAB PMC Training

Pažintinis suvirinimo darbų kursas

0.0
Įvertinimų nėra
Mokymai prasideda:
Tikslinama
68 akad. val.
Kaina nuo:
Tikslinama

Apie mokymus

Mokymų teikėjo pateikta informacija

Anotacija

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
"Pažintinis suvirinimo darbų kursas" 68 val. mokymai skirti asmenims, kurie nori įgyti žinias apie 3 suvirinimo būdus - MIG/MAG; TIG ir MMA. Po šių kursų asmuo: - turės bendrą supratimą apie suvirinimo būdus; - žinos pagrindines metalų savybes ir jų suvirinimo galimybes; - žinos suvirinimo elektros lanku plačiausiai naudojamus įrenginius; - turės supratimą apie suvirintų sujungimų tipus, suvirinimui naudojamas medžiagas; - turės supratimą apie suvirinimo MMA, MIG/MAG ir TIG procesus; - žinos suvirintojo darbų įvairovę, atliekamų suvirinimo darbų specializacijas; - išsiaiškins pagrindinius darbuotojų saugos ir sveikatos darbe reikalavimus, gaisrinės saugos reikalavimus; - išbandys skirtingas suvirinimo būdus ir technikas. Suvirintojai, kurie besimokydami įgyja gerus praktinius suvirinimo įgūdžius, gauna suvirintojo kvalifikacijos tikrinimo sertifikatą pagal LST EN ISO 9606-1 standarto reikalavimus.

Svarbi informacija

Mokymosi būdas
-
Vieta
-
Kalba
-

Minimalūs reikalavimai dalyviui

Išsilavinimas
Aukštasis koleginis išsilavinimas

Įgyjamos ir tobulinamos kompetencijos

Bendrosios kompetencijos:
Matematinė kompetencija ir gamtos mokslų, technologijų ir inžinerijos kompetencija
Asmeninė, socialinė ir mokymosi mokytis kompetencija
Profesinės kompetencijos:
4.1. Suvirinti plieno lakštų kampines siūles lankiniu būdu nelydžiu volframo elektrodu apsauginių dujų aplinkoje.
1.1. Atlikti darbus laikantis darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų.
7.1. Suvirinti plieno lakštų sandūrines siūles lankiniu būdu lydžiuoju elektrodu (pusautomačiu) apsauginių dujų aplinkoje.
3.1. Suvirinti plieno lakštų kampines siūles lankiniu būdu lydžiuoju elektrodu (pusautomačiu) apsauginių dujų aplinkoje.
1.2. Paruošti suvirintojo darbo vietą, pagal darbo brėžinius bei suvirinimo technologiją surinkti detales.

Mokymosi programos turinys

Temos pavadinimas Trumpas temos aprašymas
Temos pavadinimas
2. Suvirinimas MMA procesu
Trumpas temos aprašymas
Supažindinama su lankinio suvirinimo lydžiuoju glaistytu elektrodu principu, medžiagomis. Parodoma praktiškai suvirinimo defektai ir deformacijos, rankinio lankinio suvirinimo (MMA) režimai, kaip suvirinti plieninius lakštus kampinėmis PF ir sandūrinėmis PA, PF siūlėmis rankiniu lankiniu būdu 111 procesu (LST EN ISO 4063).
Temos pavadinimas
1. Prieš pradedant virinti: metalai, jų savybės, suvirinimo elektros lanku MMA, MIG/MAG ir TIG procesai, naudojami įrenginiai, suvirinimo siūlių žymėjimas, metalo paruošimas suvirinimui, darbuotojų saugos ir sveikatos darbe reikalavimai.
Trumpas temos aprašymas
Besimokantieji sužinos apie suvirinimo būdus ir plačiai gamyboje paplitusį metalų rankinį lankinį ir dujinį suvirinimą bei pjaustymą, jo įrangą. Bus supažindinama su įranga, įrenginių paruošimas darbui, darbuotojų saugos nuostatomis, darbų saugos organizavimu, nelaimingų atsitikimų atliekant suvirinimo darbus priežastimis, saugiu įrankių ir įrenginių eksploatavimu, elektrosauga, priešgaisrinė sauga, darbo higiena, profesiniais susirgimais.
Temos pavadinimas
4. Suvirinimas TIG procesu
Trumpas temos aprašymas
Supažindinama su lankinio suvirinimo nelydžiu volframo elektrodu apsauginių dujų aplinkoje (TIG suvirinimas) įrangos konstrukcija, jos paruošimu darbui ir tipiniais parametrai. Parodoma praktiškai mažaanglio nelegiruoto, nerūdijančio plienų suvirinimo TIG būdu ypatumai ir parametrų įtaką suvirinimo siūlės kokybei. Parodomos suvirinimo medžiagos, naudojamos suvirinimui TIG būdu, parodoma kaip suvirinti plieninius lakštus kampinėmis ir sandūrinėmis siūlėmis PA, PB, PF, PD padėtyse (LST EN ISO 6947), 141 ir 142 procesais (LST EN ISO 4063).
Temos pavadinimas
3. Suvirinimas MIG/MAG procesu
Trumpas temos aprašymas
Supažindinama su lankinio suvirinimo lydžiuoju elektrodu (pusautomačiu) apsauginių dujų aplinkoje (MIG/MAG suvirinmas) įrangos konstrukcija jos paruošimu darbui ir tipiniais parametrais. Parodoma praktiškai nerūdijančio plieno MIG/MAG suvirinimo ypatumai ir parametrų įtaką suvirinimo siūlės kokybei. Parodoma, kaip pasirinkti suvirinimo medžiagas, naudojamas MIG/MAG suvirinimui, suvirinti plieninius lakštus kampinėmis ir sandūrinėmis siūlėmis lankiniu būdu lydžiuoju elektrodu (pusautomačiu) apsauginių dujų aplinkoje.

Mokymosi programos trukmė

Mokymosi programos trukmė: 68 akad. val.
Praktinio kontaktinio darbo trukmė: 54 akad. val.
Teorinio kontaktinio darbo trukmė: 14 akad. val.
Savarankiško darbo trukmė: 0 akad. val.

Vertinimas

Įgytų kompetencijų vertinimo sistema / skalė: Įskaityta.

Svarbi informacija

Mokymosi būdas
-
Vieta
-
Kalba
-

Minimalūs reikalavimai dalyviui

Išsilavinimas
Aukštasis koleginis išsilavinimas

Kontaktai

Vardas, Pavardė
Monika Kondratavičiūtė
Pareigos
Edukacijos vadovė
El. paštas
monika.kondrataviciute@pmc.lt
Telefonas
+370 608 86 273

Tvarkaraščiai

Šiuo metu grupių nėra.

Įvertinimai

Šiuo metu įvertinimų nėra.
Slinkti į viršų